Amazon’dan Deep Learning’li Kamera!

07.12.2017
81 görüntülenme
Amazon’dan Deep Learning’li Kamera!

Amazon Web Services (AWS), geliştiricilere pratik alet öğrenimi deneyimi kazandırmak için yaratılmış, dünyanın birincil derin öğrenme özellikli kablosuz video kamerası DeepLens’i tanıttı.

AWS, geliştiriciler için yeni cihaz öğrenimi hizmetini ve deep learning (derin öğrenme) özellikli kablosuz kamerasını tanıttı. Amazon SageMaker geliştiricilerin ve data bilimcilerinin kendi makine öğrenme modellerini çabuk oluşturması, eğitmesi, dağıtması ve yönetmesi için planlanmış, tamamıyla yönetilen bir hizmet. Diğer yana AWS DeepLens ise, geliştiricilere makine öğrenimi ile ilgili deneyim kazandırmak için hakiki zamanlı bilgisayar görme modellerini çalıştırabilen, derin öğrenme özellikli ve kablosuz bir kamera.

Amazon SageMaker ve AWS DeepLens ile bütün geliştiriciler makine öğrenimine erişebilecek

Amazon SageMaker, cihaz öğrenimi sürecinin her adımındaki zorlukları ve varsayımları ortadan kaldıran, tamamıyla yönetilen bir hizmet. Amazon SageMaker önceden oluşturulmuş geliştirme defterleri, petabayt ölçekli data kümeleri için optimize edilmiş popüler alet öğrenimi algoritmaları ve otomatik model ayarlama özellikleriyle model oluşturmayı ve eğitmeyi kolaylaştırıyor. Amazon SageMaker keza eğitim sürecini kayda değer ölçüde kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor: Altyapıyı her iki eğitim modeli için otomatik olarak hazırlıyor ve yönetiyor; bu modelleri kullanarak tahminlerde bulunmak için çıkarımlar yapıyor.

AWS DeepLens ise, geliştiricilerin öğrenmelerini ve deney yapmalarını teşvik etmek için bir dizi öğreticiye, örneğe, kaynak koda ve entegrasyona sahip bir cihaz ile AWS’nin bilindik hizmetlerini bir araya getirerek onlara model oluşturma, eğitme ve dağıtma süreçlerinde pratik tecrübe kazandırmak için tasarlandı.

Amazon SageMaker ile geliştiriciler şunları yapabiliyor:

Performansa göre optimize edilmiş algoritmalar ile kolayca alet öğrenimi modelleri meydana getirmek: Süratli, tamamıyla yönetilen eğitim: Tek tıkla modelleri üretime dahil etmek:

AWS DeepLens ile ise geliştiriciler şunları yapabiliyor:

Pratik cihaz öğrenimi deneyimi : Modelleri bulutta eğitmek ve AWS DeepLens’e yerini belirlemek Önceki HaberOLED mi; QLED mi? Hangisini Almalı? Sonraki HaberInstagram’a Stories Highlights ve Fazlası Geldi sizlere Fotoğrafçı fotomumin.com farkıyla sunulmuştur.

2013 © Copyright All rights reserved fotomumin.Sanat fotoğrafçılığı.