Hakkımızda

Gördüğünüz Her Şeyi Sonsuzlaştırıyoruz

Yaygın olarak düğün fotoğrafları çekimi üzerine yoğunlaşmıştık. Sizden gelen talepler artınca tüm gayretimizi gördüğünüz her şeyi sonsuzlaştırmaya adadık. Gözle görülür her şeyi elle tutulabilir kaliteli şeyler haline getiriyoruz. Anları sonsuzlaştırıp sizin olmasını sağlıyoruz. Zamanı sizin için dondurup görselleştiriyoruz. Bunun için teknolojinin yarattığı tüm imkânlar elimizde mevcuttur. Gözünüzle gördüğünüz ve gönlünüzle sevdiğiniz her şey yüksek çözünürlükte sizin ellerinizde olacak. Yapmanız Gereken Bize Ulaşmak.

Bunun için yapmanız gereken bize ulaşmak. İnsanlar değerli fotoğraflara tonlarca para ödemekteler. Biz ise sizden sembolik rakamlar talep ediyoruz. Şaşmaz kalitemiz ve özenli çalışmalarımızla dikkat çektik. Her zaman daha iyi işler çıkarmak için sürekli yenileniyor ve araştırıyoruz. Fotoğrafçılık için gerekli olan tüm malzemenin yanında tecrübemizden de istifade edeceksiniz.  Çalışmalarımızda kalite için hiçbir masraftan çekinmedik. Aşağıda görmüş olduğunuz cihazlar pek çok az fotoğrafçının sahip olduğu eşsiz ürünlerdir.

Maharetli Ellerimiz Hizmetinizde

Doğanın ve doğada gördüğünüz her şeyin dijital ortama ve baskı ortamına aktarılması için maharetli ellerimiz hizmetinizde. Elimizdeki imkânları sonuna kadar kullanıp olağanüstü eserler ortaya çıkarma çabamız takdir topluyor. Belki siz bu satırları okurken bizler tabiatın güzel bir bahçesinde fotoğraf çekiyor olacağız. Tüm taleplere derhal yetişmemiz takdir edersiniz ki imkânsız. Sizler de siparişleriniz için acele ediniz ve randevu alınız. Gününde ve zamanında sizinle nasıl daha güzel eserler ortaya çıkarabileceğimizi konuşmak için buluşalım.

Resim ve Fotoğrafçılık sanatına olan hayranlığım beni çocukluk günlerimden beri takip etmektedir. İlk günlerde hobi olarak baktığım fotoğrafçı’lık dünyasına amatör bir ruh ile katılım gerçekleştirmiştim. Ancak ilerleyen günlerde insanın sevdiği işi yapması yanı fotoğrafçılık ve hali ile çok büyük başarılar yakalaması kısa zamanda profesyonel olarak bu işi girmeme vesile olmuştur. Bir fotoğrafçı olarak amatör ruhla profesyonel çalışmalarımı tamamlayarak gerek belirli gazetelere, gerekse düğün fotoğraflarıyla bütünleşen fotoğraflarım ilerleyen zamanlarda çocuk fotoğrafçı’lığı alanında yeni bir stil ile fotoğraf çekimler yapmama vesile olmuştur.

Özellikle yurt dışında yapmış olduğum fotoğraf  çalışmalar sayesinde değişik çekim modelleri konusunda kendimi geliştirdim. Böylelikle Hollanda’nın Gelderland bölgesinde yapmış olduğum düğün, nişan, çocuk fotoğrafçılığı, ürün, sanatsal fotoğraf çekim çalışmalar, moda ve modeller üzerinde çok büyük bir perspektif oluşturabilecek çalışmalarım olmuştur. Edindiğim yılların tecrübesi ile birlikte artık her türlü özel anların unutulmaz bir hatıraya dönüşmesine, fotoğraflarım ile bu anların ölümsüzleştirilmesini sağlamaktayım.

Yapacağımız çalışmalarda verdiğimiz hizmetler her zaman kaliteli, estetik ve mükemmel bir fotoğraf görünüme sahip çalışmalar olarak tamamlanmaktadır. Sizlere estetik ve güvenin bir arada verildiği çalışmaları sunmaktan mutluluk duymaktayız. Her türlü organizasyonda bize vereceğiniz özel görevlerimizde, sizleri fotoğraflarımız ve özel çekimleriniz ile sanatsal bir doygunluğa ulaştırmayı vaat ediyoruz. Karşılıklı güven içinde sizlerin en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek, gelecekte sizleri temsil eden nesillerinize birer anı bırakmak için bizleri fotoğraf çekimleri konusnda tercih edebilirsiniz.

Bünyemizde kullanılmakta olan son sistem kaliteli ekipmanlarımız ile fotoğrafçı’lığa aralıksız olarak devam etmekteyiz. Gerek özel çekimler, gerekse iç mekan ve dış mekan fotoğraf çekimlerimiz için hazırlanmış tüm ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

 Ekipmanlarımız.

Neden Fotomumin

Hayatınızda önem arz eden ve asla unutulmamasını istediğiniz özel günlerinizin büyülü bir şekilde ölümsüzleştirmek istiyorsanız, Özel ürünlerinizin tanıtım resimlerini kaliteli ve memnun edici bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız, Özel çekimlerimiz ile sizlerde resimlerinizde ve tanıtımlarınızda profesyonel görünümleri elde etmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere verilecek hizmet için en büyük öncelik olarak kalite ve güvenin verilmesini sağladıktan sonra tüm işlemlerimize devam edeceğimize emin olabilirsiniz. Fotoğrafçı kimsenin göremediğini gören sanatçıdır.

2013 © Copyright All rights reserved fotomumin.Sanat fotoğrafçılığı.