Karanlıkta tam renkli HD devrimi!

25.12.2017
126 görüntülenme
Karanlıkta tam renkli HD devrimi!

Canon Europe, dikkat çekici performans sunan düşük ışık ağ kamerası ME20F-SHN’yi tanıttı. ME20F-SH modelinin kız kardeşi olan ve bundan böyle ağ kapasitesi de sunmaya başlayan ME20F-SHN modeli, Canon’un “Çok amaçlı kamera serisi“ni ışıksız ortamlarda bile tam renk üretimi yaparak ve Full HD çözünürlük sunarak güçlendiriyor.

Kritik gözcülük yapma operasyonları için ideal bir seçenek olan Canon ME20F-SHN, hafif ve kompakt gövdesiyle doğaüstü düşük ışık performansı, ağ kapasitesi ve dahili video analizi sunuyor.

Olağanüstü düşük ışık performansı

2,26MP Full Frame 35mm CMOS algılayıcı ve DIGIC DV 4 işlemciye sahip olan ME20F-SHN, çok zayıf aydınlatmalı ortamlarda net, düşük parazitli, Full HD renkli videolar çekebiliyor. Sensörün pikselleri ve okuma devresinde Canon’un patentli teknolojileri ile hem düşük asalak ayrıca de olağanüstü düzeyde yüksek hassasiyet sunuyor. 4 milyon (+75db) üstüne çıkan azami ISO kapasitesiyle ME20F-SHN, 0,0005 lüks’ten de düşük ışıkla aydınlatılan konuları bile net olarak yakalayabiliyor. Kızıl ötesi modda IR düşük filtresi çıkartılarak, çok daha artı detayı kayda geçirebiliyor.

Canon’un Cinema EOS serisinde olduğu gibi bu ağ kamerası da “Özel Fotoğraf” menüsünden Canon Log ve Geniş DR özelliklerini sunuyor ve geniş bir devingen aralığın kullanılmasına olanak tanıyor.

Ağ becerisi kuvvetli bir dedektif

Ethernet, 3G/HD-SDI ve HDMI portları bulunan ME20F-SHN, kullanıcıların uygulama gereksinimlerine uyacak şekilde öyle fazla video çıkışına tedbirli olarak tüketiciye sunuluyor. Lokal izleme için ME20F-SHN’nin 3G/HD-SDI ve HDMI portları kullanılabilirken; Ethernet bağlantısı baştan sona kamera ayarları uzak kumanda edilebiliyor, web tarayıcıları, mobil cihazlar veya diğer video idare yazılımları aracılığıyla izleme ve kayıt yapılabiliyor. microSD kart yuvası aracısız microSD karttan kayıt ve oynatma yapılmasını destekliyor. İnsansız çalışan ve hesaplı gözetleme için, 6 dahili video analizi işlevi ve Alarm G/Ç ara yüzü ile video hareketi idrak ve alarm çıkışı ile otomatik tescil ve harici cihazlara otomatik çıkış yapabiliyor.

Mevcut gözcülük yapma sistemlerine kolay entegre olması için ME20F-SHN, Canon WebView ve ONVIF protokolleri üzerinden öyle fazla video idare yazılımı seçeneğini de destekliyor. Hafif tasarımı ile lüzum sabit, gerekse portatif kamera ihtiyacında olan kullanıcılar için ideal bir seçenek sunuyor.

Elastik kurulum kapasitesi

Operatörler görüş alanı ve parlaklık seviyesi gibi belirleyenleri hesaba katarak her çekim ve ekipman senaryosu için en yerinde lensi seçebilirler. Sinema Kilitli bir EF yuvası donanımına sahip olan ME20F-SHN daha iyi kontrol kapasitesi sunması için zum, prime ve seçili Cine Servo lensleri dahil Canon’un lens serisindeki böylece fazla lensle düzenli olma özelliği taşıyor. PoE+ desteği bir uçtan bir uca tek bir LAN kablosu kullanılarak Ethernet üzerinden veri aktarımı ve zorlama beslemesi yapılabildiği için kamerayı hazırlamak çok daha basit ve süratli bir ülkü geliyor. Kompakt gövdesi ve hafif tasarımı lüzum değişmez gerekse portatif kamera ihtiyacında olan kullanıcılar için ideal bir seçenek.

İLGİLİ HABER Oyun performansını artırın!

ME20F-SHN’in esas özellikleri

Çok zayıf aydınlatmalı ortamlarda net, düşük parazitli renkli video kaydı Ağ bağlantısıyla uzak yapılandırma ve izleme Öbür gözcülük yapma uygulaması seçeneklerini destekler Yüksek kaliteli Full HD çıkış Elastik montaj Önceki HaberMars’ta Görünen “Top Güllesi” Doğrusu… Sonraki HaberLG G7, Gelişmiş Bir İris Tarayıcısıyla Gelebilir! sizlere fotoğrafçı fotomumin.com farkıyla sunulmuştur

2013 © Copyright All rights reserved fotomumin.Sanat fotoğrafçılığı.